Blog

Darček na Valentína: 3 tipy, ako potešiť svoju polovičku

Darček na Valentína: 3 tipy, ako potešiť svoju polovičku

Ako každý rok, aj tento sa po vianočných sviatkoch všetci začíname zaoberať otázkou „Ako tento rok poteším svoju polovičku na Valentína?“. Máte aj Vy pocit, že všetky zaručené typy na darčeky sú klišé, nudné a Vy naozaj hľadáte niečo nové, neokukané. Niečo, čo Vášho partnera rozveselí, ale zároveň na to neminiete viac ako niekoľko pár eur? Hm, je to veru ťažký oriešok, ale my pre Vás máme to správne riešenie. Ide o autorskú tvorbu, ktorá je na trhu prvý rok, teda o originálnosť núdzu určite mať nebudete a je takmer isté, že Váš partner, ešte niečo podobné nikdy nevidel. Takže Čo darovať na Valentína?

Pripravili sme si pre Vás 3 tipy, ako zábavne potešiť Vášho partnera. Nezáleží na tom, či daruje ona – jemu, alebo on – jej.

1. TIP - DARČEK NA VALENTÍNA PRE ROMANTICKÉ DUŠE

Radi by ste pozvali Vašu drahú alebo Vášho drahého na dobrú večeru, dať si dobrú masáž a ukončiť to vášnivou nocou? Neviete, ako to všetko povedať? Skúste využiť nasledovnú kartičku so stieracími srdiečkami, kde si Váš drahý zotrie všetky 3 darčeky.

Môžete ho poprosiť, aby si srdiečka zotieral po jednom – napríklad prvé, keď ho obdarujete – kde sa bude nachádzať pozvanie na dobrú večeru. Druhé srdiečko si zotrie na večeri a tak postupne… To vám zabezpečí zábavu a radosť z očakávania, čo sa bude skrývať pod srdiečkami ďalej a máte program na celý valentínsky večer zabezpečený. Nakoniec malá rada od nás: nezabudnite si rezervovať stôl na valentínsku večeru pár dní vopred.

2. TIP - DARČEK NA VALENTÍNA PRE PÁRY SO ZMYSLOM PRE HUMOR

Má Vaša polovička zmysel pre humor? Na Valentína sa nechcete nudiť a chcete Vášmu darčeku pridať troška recesie, prípadne sa jemne pomstiť manželovi, ktorý možno rád vtipkuje na Vašu adresu? Využite nato stieracie kartičky, kde si v možnostiach vyberiete PREHRU. 

Pod prvé dve políčka si vyberiete niečo, po čom Váš drahý najviac túži. Na tento „fór“ si často zákazníci vyberajú napríklad 69 alebo striptíz.  

A je to tu, partner s napätím zotiera posledné políčko, pod ktorým verí, že bude aj tretíkrát vytúžená 69. Ale nieee, skrýva sa tam niečo iné a to milá fráza na Valentína, ako stvorená  – NEŠŤASTIE V HRE, ŠŤASTIE V LÁSKE, alebo naša najobľúbenejšia veta, však dámy? – PREPÁČ, ZASA MA BOLÍ HLAVA! 

Samozrejme tu prichádza obrovská príležitosť pre Vás ponúknuť mu na zotieranie ďalšiu kartičku, kde už bude Vami vybraná výhra – zasa ich toľko netrápme. 🙂

3. TIP - DARČEK NA VALENTÍNA PRE ODVÁŽNYCH

Máte chuť na Valentína sa odviazať a zažiť niečo nové? Neviete, ako to navrhnúť partnerovi?

Pomocou stieracích kartičiek stratíte ostych a ešte sa k tomu aj zabavíte. Môžete si vybrať z niekoľkých možných ponúkaných variantov ako napríklad POLOHA NA ŽELANIE, STRIPTÍZ, RÝCHLOVKA, 69, ale aj pozvanie na VEČERU či MASÁŽ NOH. 

Tak čo poviete, našli ste si to svoje? Ak nie a máte nápad, čo by v kartičkách určite nemalo chýbať neváhajte nás kontaktovať a my veľmi radi Váš nápad pretavíme do ponuky. Prajeme spokojného šťastného Valentína ♥

Pridaj komentár