Blog

Ako oznámiť tehotenstvo

Ako oznámiť tehotenstvo

Neviete ako oznámiť svojím najbližším tú radostnú správu? Ponúkame Vám niekoľko naozaj originálnych spôsobov ako oznámiť tehotenstvo svojím blízkym.

Existujú rôzne možnosti, môžete to „povedať“ napríklad pomocou fotky z ultrazvuku, ktorú ukryjete na partnerovo obľúbené miesto, kde ju určite nájde.

Skúste napríklad ukryť tehotenský test pod vankúš Vášmu manželovi, kde si ho ráno po prebudení nájde, alebo mu ho pribaľte do tašky do práce.

My Vám však prinášame ešte originálnejší nápad ako oznámiť tehotenstvo. Vyskúšajte naše stieracie oznámenia, na ktorých si Váš partner zotrie stieracie políčko a bude ho pod ním čakať tá správna odpoveď – „BUDEŠ OCKO“

Budeš babka! Budete mať ďalšie vnúča!

Oznámenie tehotenstva Vás čaká aj pri ostatných členoch rodiny. Preto máme pre Vám pripravené naozaj nespočetné množstvo variantov, medzi ktorými si určite nájdete ten svoj. A ak nie? Nevadí, stačí nám napísať a my Vám vytvoríme stieracie oznámenie na mieru.

On alebo Ona

Okrem oznámenia tehotenstva Vás neskôr určite bude prenasledovať myšlienka ako oznámiť pohlavie bábätka. Nechajte ich zahrať si piškvorky stieraním srdiečok, pod ktorými sa skrývajú srdiečka v ružovej alebo modrej farbe. Kto nájde tri rovnaké farby v jednom rade alebo stĺpci vyhráva a zároveň odhalí, aké pohlavie bábätka čakáte 🙂 Stierať srdiečka môže samozrejme aj jednotlivec..

Budeš tá najlepšia babka

Oznámenie tehotenstva nebude potrebné len pre ocka. Tehotenstvo môžete oznámiť aj babke, dedkovi, prastarkej, budúcej krstnej mame či krstnému ockovi.

Budeš moja družička?

Na výber zo stieracích oznámení máme aj na iné príležitosti.

Ako požiadať kamarátku o to, aby vo Váš veľký deň bola Vašou oporou a bola Vám stále na blízku? Čiže, aby bola Vaša družička? 🙂 Využite na to naše stieracie oznámenie. Na výber máme z troch farebných srdiečok.

Meno a text si samozrejme môžete doplniť podľa Vášho želania.

Úlohy pre nevestu na rozlúčku so slobodou

5 vtipných úloh pre nevestu, bez ktorých sa nezaobíde žiadna rozlúčka so slobodou. Navyše máte možnosť na základe malých ikoniek v rohu kartičky hádať, aká úloha je na rade ešte predtým, ako políčko nevesta zotrie.

Vzhľadom na úlohy, ktoré toto balenie obsahuje, ho odporúčame skôr na rozlúčku so slobodou, ktorá sa koná na diskotéke alebo v bare 🙂

Pridaj komentár